Telefon
Instagram

Hakkımızda

 

 

Estevision Güzellik Merkezleri, Uygulamalar: FDA diod lazer epilasyon , Vella shape zayiflama selulit catlak tedavisi, akne akne izi tedavileri, Shellac kalici oje, kalıcı makyaj.

 

Güzellik ve estetik sektöründe 2010 yılında kurmuş olduğumuz estevizyon güzellik kliniğimiz Türkiye’de dermokozmetik, medikal uygulamalar ve güzellik alanlarında dünyadaki bilgi ve tekolojiyi, aldığımız uluslararası akademik eğitimlerle insan sağlığına değer katarak sektördeki tüm yeni gelişmeleri ve yenilikleri etik kurallarla uygulayan bir merkeziz. Almanya ve Hollanda'daki merkezlerimiz lazer visionlar 1998 yılından beri Avrupa'da başarılı hizmet vermeye devam etmektedirler. Yurtiçi ve yurtdışı kongrelerle estetik ve güzellik alanlarındaki yeni gelişmeleri güncellemekte tecrübelerimizle tüm yenilikleri profesyonel üretkenlikle sunmaktayız. Türkiye'nin önde gelen plastik cerrahların Prof. Dermotologların FDA sağlık onayı almış en yüksek düzeyde sonuç veren cihaz ve ürünleri kullanmakta, uygulamaktayız.

Amacımız; insan sağlığı ve sonuç odaklı kişisel bakım alanlarında doğru yönlendirmeyle hizmet vermektir. Kimseye ihtiyacı olamayan doğrultuda işlem yapılamaz. Fazla seanslara gerek duyulmaz. Çünkü Estevizyonda uygulanan tüm işlemler ileri düzeydedir.